Müük

Algusaeg:

L, 13.07.2024 12:00

Lõpuaeg:

L, 13.07.2024 20:00

Asukoht:

Aruküla rahvamaja ees.

Korraldaja:

MTÜ Aruküla Kultuuriselts

Pilet:

Arveldamine kohvikutes sularahas.

Info tel. 5292550

Rahastaja Raasiku VV, korraldaja ja toetaja MTÜ AKS

Kultuurijuht Garina Toomingas

Koduleht:

Link
Vaata Facebookis

Kohvikutes ja hoovimüükides on arveldamine sularahas.   

Uusi kohvikuid 5, kogemustega ja traditsioonidega kohvikuid 6 ja hoovimüüke 3.

Kell 12.00 Aruküla rahvamaja ees avamine!

Kell 19.00 tervitavad Breemeni linna moosekandid Jõelähtmest kõiki kohvikukülastajaid.

Kell 20.00 kohvikute- ja hoovimüükidepäeva avamine Aruküla rahvamaja ees.

„14 kohvi- ja hoovimüügi ringi ümber Aruküla“ 13.juulil kell 12.00

1.Uus tegija. “Kääbik ja Kirju koer”, Maret Altnurme abilistega. Supid, koogid, võileivad ja salatid. Naturaalsed alkoholivabad joogid. Vihmaga külastatav. Kääbiku koda ja lasteala. Piiri tn. 8. Võimalusel parkige Tervisekeskuse parklasse.

2.Uus tegija. “Kunst ja mängud”, Mari Parik. Piiri tn. 5. Menüüs on suvine hapukurgisupp, suitsukana, grill-liha, kartulisalat, soolased pirukad, rabarberi-maasika kook, chia-magustoit marjadega. Joogiks saab kodust rabarberilimonaadi, mojitot ja Tšehhi õlut. Saab akrüülvärvidega maalida, mängida sulgpalli, petanki, noolemängu ja malet.

3. Vana tegija. “Saiake ja Koogike“, Tiina Haljaste, Tamme tn. 22. Toorjuustukoogid, kohupiimakoogid, makroonid, tartletid, kodused pirukad ,magusad saiakesed, salatikausid (grillkana ja grilllõhega). Joogiks erinevad kuumad – külmad joogid ja Saksa õlu. Vihmaga külastatav.

4. Uus tegija. „Bella Ciao!“, Laura Liiv, Suvila tn. 20. Focaccia erinevate täidistega ja suppli (tomatikastmega riisipall) Külmad joogid bELLACIAO- Suvila tänava pere ja sõbrad armastavad hästi süüa ning eriti armastame me head itaalia toitu! Sellest tulenevalt otsustasime, et paneme seljad kokku ning avame oma kodukohviku. Pakume erinevaid Itaalia toite (meie menüüs ei ole pizzasid ega pastasid) vaid hoopis midagi põnevamat. Näiteks erinevate katetega foccacoad ja suppli`d. Kohapealt võimalik soetada ka ehtsaid itaalia maitseid- Terramantese tomatipüreed ja oliivõli.

5.Vana tegija. „Karin ja Marini kohvik“, Karin ja Marin Möllits, Tallinnamnt. 24. Kartulisalat, seljanka supp, pähklid, vahvlid, pirukad ja Pavlova.

6.Vana tegija. Pannukahoov“, Anni, Liisbeth, Merili, Mari & CO. Männiku tee 14.Pannkoogid singi-juustu, kana ananassi, moosiga, šokolaadi banaani täidisega. Joogid, jääkohv, traditsiooniline kohv, kodune limps.

7.Vana tegija. Hoovikohvik „Lihula“, perekond Tomingas, Sügise põik 1. Pakume Grill Burgereid, suhkruvatti, minipannkooke ning jahutavaid jooke. Golfi täpsuslöögid auhindadele.

8.Vana tegija. „Köögikunsti kodukohvik“, Tuuliki Luik, Lennunurga tee5, Kalesi. Pardirinnafilee, siia tar-tari, sinimerekarbid kooreses veinikastmes, tordid, koogid, makroonid, pulgakoogid, keraamika ja kleitide müük. Lastele mänguväljak ja eraldi menüü.

9.Vana tegija. „ÖÖBIKU KOHVIK“, Kristjan Treiberg, Ööbiku 1. Tai Köök. Pakume Tai toite, magustoiduks on pehmet jäätist ja jäätisekokteil.

10.Uus tegija. „Smoke & grill“, Steaven Müürisepp. Suitsuliha, grill, friikas, suhkruvatt. Männiku tee 25.

11.Uus tegija. „Koduveinide kohvik“, Üllar Viitkar, Tallinna mnt. 24.Erinevad käsitöö veinid. Degusteerimine.

12.HOOVIMÜÜK KOHVIKUGA „Õpetajate basaar“, PK ÕPETAJAD, Põllu tn. 5. Riided, jalanõud, nipet näpet ja pudi padi. Salatit ja võikusid ja kooke ja jäätisekokteili.

13.HOOVIMÜÜK- “Kaneelisaia kirbukas“, LiinaJoonas- Teder. Männiku tee 12. Kaneelisaia kirbukast leiab igasugu kraami: laste ja täiskasvanute riided, mööbel, köögitarvikud, jpm. Ja et ikkagi kohvikutepäeva magusat hõngu üleval hoida,teeb pagarist perenaine müügiks ka imelisi kaneelisaiu.

14.HOOVIMÜÜK- „Kaseke“, Marina Karuse, Kasesalu 8. Müügiks tulevad Tupperware nõud väga soodsahinnaga, mänguasjad ja laste riided. Suupisteid ja jooke.

Kultuurijuht Garina Toomingas

garina@kultuuriselts.euvõi helistage tel. 5292550.