Varia

Algusaeg:

N, 19.12.2019 08:00

Lõpuaeg:

N, 19.12.2019 18:00

Asukoht:

Raasiku vald

Korraldaja:

Raasiku Vallavalitsus

Pilet:

Vaata Facebookis

Jõulud on rõõmu ja imede aeg! Kõik kohad on siginat-saginat täis ning ees on ootamas uhked jõulusöömingud, mõnusad perekondlikud kokkusaamised, kingitused kuuse all ja ehk tuleb lumi isegi maha:)

Samal ajal aga on meie hulgas palju vanemaid inimesi, kellel pole lähedasi või on nood liialt kaugel, et jõuluks külla tulla, kes teinekord on täitsa üksi ning ei pääse kodust liikumagi.

Saame kõik anda väikse panuse, et tuua killuke rõõmu nende ellu!
Kuidas? Viime Raasiku valla koduhooldus teenusel olevatele eakatele maitsvaid küpsetisi ja kutsume teid selleks endale appi kooke/küpsiseid/torte/komme valmistama. Teeme seda juba kolmandat aastat!

Eelmisel aastal, kui kogusime kooke esimest korda, siis komplekteerisime toodud küpsetistest 39 karpi meelehead!

Koogikarpide komplekteerimist alustame 19. detsembri hilisel pärastlõunal vallavalitsuse sotsiaalosakonnas. Veel samal õhtul ja järgmisel päeval viivad sotsiaaltöötajad need meie valla koduhooldusteenusel olevatele eakatele.

Karbi sisse sobib kodus ise tehtud küpsetis (nii soolane kui magus), mis püsib hästi koos ja on kergesti lõigatav (koogi ja tordi puhul). Hästi sobivad ka piparkoogid, keeksid, trühvlid vms, kauem maitsvana püsivad küpsetised.

Kui soovid panustada, siis kooke saab tuua vallavalitsuse sotsiaalosakonda 18.12 (kolmapäev) kell 8-17 vahemikus ja 19.12 (neljapäev) ennelõunasel ajal. Koogid kogub kokku Karin Möllits (tel. 555 67 128).

Karbid on meil olemas, sisu karpidesse komplekteerime heade inimeste tehtud küpsetistest ise. Iga karbi juurde lisame ka jõulukaardi ilusate soovidega.

Ja kui küsimusi on, siis küsi ka julgesti (Juta 53328508 või Karin tel.555 67 128).