Muusika

Algusaeg:

K, 18.12.2019 19:00

Lõpuaeg:

K, 18.12.2019 20:30

Asukoht:

Aruküla rahvamaja

Korraldaja:

Hitivabrik OÜ

Pilet:

Piletilevi

18. 12. kell 19.00- 20.30 jõulukontsert “Laul katab maad”. Ott Lepland, Birgit Sarrap, Rein Rannap ja Silvia Ilves. Piletid müügil.

Koos esinevad Birgit Sarrap, Ott Lepland, Silvia Ilves (tšello) ja Rein Rannap (klaver).

Pehmelt langev lumi… Valged Jõulud… Seda, et jõuludeks tõesti lumi maad katab, ei saa me kahjuks lubada. Küll aga hoolitseme selle eest, et maad kataks laul!

Hubast ja helget kontserti – kõigile tuttavatest lauludest – pakub teile meie esmakordselt koos esinev kirju seltskond.

Meie kava koosneb eeskätt traditsioonilistest jõuluviisidest (Püha öö, Oh Sa õnnistav, Petlemm – väike linnake, Üks roosike on tõusnud jpt).

Samuti on kavas muud, jõulumeeleoluga hästi kokku sobivad teosed. Kõigepealt loomulikult Rannapi armastatuimad meloodiad („Eesti muld”, „Nii vaikseks kõik on jäänud”, „Rahu”, „Ilus maa”, „Suudlus läbi jäätund klaasi”, „Raagus sõnad” jt).

Lisaks kuulete ka esinejate varasemaid kõige edukamaid hitte („Kuula”, „Et uus saaks alguse” jt). Birgit ja Ott esitavad peaaegu kõik lood ühiselt; pidevalt mängivad kaasa, nii soleerides kui lauljaid saates, Silvia ja Rannap.

Usume ise, et laval tekkiv emotsioon jõuab iga saalis olijani, et laul katab maad (nagu on kirjutanud luuletaja Indrek Hirv), ning kontserdilt lahkudes on hingel soe.