Näitus

Algusaeg:

P, 01.08.2021 09:00

Lõpuaeg:

P, 01.08.2021 17:00

Asukoht:

Aruküla rahvamaja

Korraldaja:

MTÜ Aruküla Kultuuriselts

Pilet:

Näitus avatud tööpäevadel kella 09.00 kuni 17.00. Teistel aegadel lepi kokku kultuurijuhiga tel.: 5292550 Garina Toomingas

Olen 2019 õ/a kunstiõpetaja ja kunstiringi juhendaja ka. Oli õnnelik juhus, et sattus täpselt nii, et Aruküla Koolist läks ära eelmine õpetaja ja mina oma eelmisest töökohast. Ja, vedas, et sattusin Avoga suhtlema. Me tunneme üksteist TPedI ajast. Tajusin kooli õhkkonda kaudselt kohe ja vaist ütles – väga soosiv ja tugeva arenguvõimega. Meeldib kolleegide toimekus, soe, otsekohene, usalduslik ja väga vaimukas atmosfäär. Kogemusega tunnen, et selline suhtumine on valdav ka õpilaste hulgas. Tundides on tõesti huvitav ja tulemuslik tegutseda. Mõnes klassis eriti, kus on kuulda ja näha väljapaistvalt nutikate õpilaste saavutusi. Pole igav! 😊 Vbl annan õpilastele eneseusku sellega, et olen ise pikka aega ka kunstnikuna tegija olnud. Nii öelda elava eeskuju moel – olles enesekindel ja loomevõimega. Ise seda on sõnadesse raske panna. Ehk on mõttekas õpilastelt küsida, mismoodi mu kunstitunnid on.

Tõnu oskab läheneda joonistajale nii, et viies ära hirmu, et ma ei oska joonistada ja üldse midagi teha, vaid hoopis  julgustades lähenema joonistamisele uue nurga alt. G. T.