Teater

Algusaeg:

E, 27.09.2021 19:00

Lõpuaeg:

E, 27.09.2021 21:30

Asukoht:

Aruküla rahvamaja

Korraldaja:

MTÜ Aruküla Kultuuriselts

Pilet:

Piletid hinnaga 17/ 15€ müügil Piletimaailmas ja Aruküla rahvamajas.

Info tel.: 5292550

Koduleht:

Link
Vaata Facebookis

Hea Rakvere Teatri publik.

Vastavalt Vabariigi valitsuse teadaandele 29. juulist on ürituste korraldajatel kohustus kontrollida nakkusohutust juhul, kui üritusel osalejate arv ületab 50 inimest.

Kuna Rakvere Teatri etendustel on külastajate arv suurem, siis alustame 9. augustist vaktsineerimistõendite kontrollimist.

Vastavalt valitsuse korraldusele pääsevad etendusele ainult inimesed, kes esitavad järgmised dokumendid:

kehtiv vaktsineerimistõend

või

kehtiv covid – 19 läbipõdemist märkiv tõend

või

negatiivne covid – 19 testi märkiv tõend. (PCR test kehtib juhul, kui see on tehtud mitte rohkem kui 72 h enne üritust ja antigeeni test mitte rohkem kui 48 h enne üritust)

ja

isikut tõendav dokument .

Kuni 18. aastased teatrikülastajad ei pea tõendeid esitama, kaasa tuleb võtta vanust tõendav dokument. (ID – kaart, õpilaspilet vms)

Tähelepanu!

Erinevate tõendite genereerimise kohta leiate juhised lehelt https://www.tehik.ee/el-covid-toendite-loomise-juhend

Teatril puudub võimekus ja meditsiiniline ettevalmistus kiirtestimise korraldamiseks kohapeal, seega tuleb test sooritada selleks ettenähtud terviseteenust pakkuvates asutustes enne etendusele tulekut. https://koroonatestimine.ee/patsiendile/tasuline-testimine/

Piletiteostjad saavad teha vajadusel Confidos soodushinnaga antigeeni testi. Tavahinnaga on see 49 eurot ja soodushinnaga 17 euro t. Koodi saamiseks saatke kiri kassa@rakvereteater.ee. Saadame koodi , mis kehtib antud etendusel Teie meilile.

Testile saab aja broneerida siin. Andmeid täitma hakates on lehekülje lõpus eraldi lahter, kuhu kood sisestada. Kood kehtib ainult testimispunktides, kliinikutes koodi kasutada ei saa.
Antigeenitest peab tehtud olema 48 tundi enne ürituse algust, ajapiirangut hakatakse lugema üritusele saabumise ajast.

Kuna dokumentide kontroll võib võtta tavalisest enam aega, siis palume võimalusel teatrisse saabuda varem, et vältida ummikuid ja etenduse hilinemist.

Teatris palume järgida seniseid reegleid – desinfitseerida käsi ja hoida publikuruumides vahet teiste külastajatega.

Rakvere Teatri piletimüügi tingimused leiate https://www.rakvereteater.ee/piletid

Lisainfo kassa@rakvereteater.ee, tööpäeviti 12.00 – 16.00 telefonil 3295444.

Soovime kõigile tervist ja rõõmsaid kohtumisi teatris!

Koomiline lavalugu parimate vene komöödiate (“Armastus tööpostil”, “Hüva leili”) vaimus, milles inimlik narrus ja õrnus kohtuvad raamatuid täis äärelinna korteris, kus elavad ema ja tema kuuekümneaastane tütar. Kumbki neist ei aima, et nende vaikse ja üsna närbunud kooselu paiskab ümber ootamatu uksekell ja ukse taga seisev lilledega mees. Algab romantiline eksituste ja pettuste komöödia, mille lõpus pole keegi enam see, kes ta oli alguses. Muinasjutt armastuse kõikvõimsusest? Ka seda, kuid ka lootuste lugu, kus miski pole veel otsustatud. Vähemalt seni, kuni ta sureb.

Esietendus 16. novembril 2018 Rakvere Teatri väikses saalis.
Etendus on kahes vaatuses ning kestab 2 tundi ja 20 minutit.

Muhe, soe, naljakas ja südamlik teatriõhtu. Head näitlejad, mõnus lugu, hubane ja hämar ning kammerlik lavastus. Danzumees

LAVASTUSMEESKOND

Autor Nadežda Ptuškina “Poka ona umirala”
Lavastaja ja muusikaline kujundaja Peeter Raudsepp
Kunstnik Lilja Blumenfeld
Kostüümikunstnik Yana Khanikova
Valgus Arne Maasi
Tõlkija Eduard Salmistu
Osades Maria Klenskaja (Eesti Draamateater) või Ülle Kaljuste (Eesti Draamateater), Ülle Lichtfeldt, Eduard Salmistu, Anneli Rahkema