Teater

Algusaeg:

T, 16.04.2024 11:30

Lõpuaeg:

T, 16.04.2024 12:30

Asukoht:

Aruküla rahvamajas

Korraldaja:

MTÜ Aruküla Kultuuriselts

Pilet:

Pilet kõigile 13 eurot.

Piletid müügil ainult Aruküla rahvamajas. Maksmine ainult sularahas.

Info tel.: 5292550

Koduleht:

Link
Vaata Facebookis

Autor Robert Vaidlo
Dramatiseerija ja laulusõnade autor Urmas Lennuk
Lavastaja Eili Neuhaus
Kunstnik Reili Evart
Helilooja ja muusikaline kujundaja Hando Põldmäe
Valguskujundaja Märt Sell
Osades Tuuli Maarja Möller, Madis Mäeorg, Silja Miks, Johannes Richard Sepping

Ma Kessu, ma Kessu, ja mina olen Tripp…
Kessu suurim soov on see, et tal oleks jälle isa, aga nagu ema ütleb ei kasva isad puu otsas. Nõnda leiab ta tsirkuseraamatust endale sõbraks Tripi, kellega võetakse ette kummalisi seiklusi. Üheskoos käiakse poes, mõeldakse välja söögiautomaat ning püütakse igati aidata Kessu ema rasketes majapidamistöödes. Kuid nagu lastel juhtub – tahad head, välja kukub pundar pahandust! Siiski aitab Tripp Kessul mõista, et ka kõige suuremad soovid võivad kunagi täituda.

“Kessu ja Tripp” on südamlik ja mänguline lugu lastest, emadest ja raamatutest, kus teinekord leidub rohkem seiklust kui telefonimängudes.
Esietendus 9. detsembril 2023 suures majas.
Lavastus sobib alates 4. eluaastast.
Detsembri etenduste järel ootame lapsi traditsioonilisele põnevate tegevustega jõulumaale, mis sel aastal kannab nime TRIPI TRIKIMAA. Tulemata ei jää ka jõuluvana. Soovitame laulu või luuletuse asemel sel aastal välja mõelda ja selgeks õppida lahedaid trikke, mida ühekaupa või ühiselt jõuluvanale paki lunastamiseks esitada. Tasub varakult nuputama ja harjutama hakata!

Loe ka meie teadaannet (klõpsates avaneb uudis) maailma parimatele trikimeistritele! Auhinnaks trikitajatele on Rahvusringhääling välja pannud väljasõidu telemajja koos saatetegemise telgitaguste uudistamisega. Sõidutame võitja pealinna ja toome koju tagasi ka.