Teater

Algusaeg:

K, 28.10.2020 19:00

Lõpuaeg:

K, 28.10.2020 21:00

Asukoht:

Aruküla rahvamaja

Korraldaja:

MTÜ Aruküla Kultuuriselts

Pilet:

Piletid hinnaga 17/ 14€. Piletid müügil Piletimaailmas ja Aruküla rahvamajas. Info tel.: 5292550

Etendus kestab 1 h 40 min.

Kontsertlavastus

Muusikast pakatavad näitlejad on välja valinud oma lemmikviisid ja toovad need rõõmuga teieni. Lavastuses kuuleb laule estraadiklassikast kaasajani, Artur Rinnest Vaiko Eplikuni, sekka Queen ja The Beatles. Rõõmsad ja lüürilised laulud toovad naeratuse suule ja viivad kuulajad seiklema elu ja armastuse radadele. „Lihtsalt, rõõmuks” räägib sõprusest, meeste ja naiste vahelistest suhetest, mõistmisest ja mittemõistmisest, koostegemise rõõmust. Laval on viis meest ja üks naine ning õhtu möödub vallatu koketeerimise saatel. Tahad või ei, aga laul teeb rinna rõõmsaks.Vahel on lauludega nõnda, et neid lihtsalt peab laulma! Esietendus 21. veebruaril 2020 Rakvere Teatri suures saalis.

Lauludest sündiv lugu on soe, pipar-pirtsakas, naljakas ja hämmastavalt peen. Trupp on mängu pannud kogu hinge – nii lustis kui ka süüvimises. Põiminud isepäised rütmid haaravaks tervikuks. Publik hingab lavastuse rütmis. Kuni kullast süda kaob igiomaks saanud suveöösse. Veel tahaks. Veel. Süda laulab. Koduteelgi. Inna Grünfeldt.

LAVASTUSMEESKONDLavastus on valminud rühmatööna.

Idee ja teostus Toomas Suuman, Silja Miks, Margus Grosnõi, Madis Mäeorg, Imre Õunapuu, Vootele Ruusmaa (külalisena), Teno Kongi (külalisena)Kunstnik Kristi Leppik     Liikumisjuht Oleg Titov (Ugala)     Valgus Roomet Villau