Muusika

Algusaeg:

P, 30.06.2024 08:00

Lõpuaeg:

P, 30.06.2024 21:00

Asukoht:

Tartumaa

Korraldaja:

MTÜ Aruküla Kultuuriselts

Pilet:

Härma Buss väljub kell 8.00 Pikaverest
kell 8.15 Raasikult ja kell 8.30 Arukülast
Kell 12.00- 13.00 külastame Tõravere Obsevartooriumit
Sõit koos pileti, külastusega ja sõidurahaga  80/70 €.

Kõikidele piletitele lisandub juurde Piletitasku teenustasu (0,9€)
Vastavalt soodustusele.
NB! Võta kaasa istetool või piknikutekk ja väike piknikukorv!
Info ja piletite soovist helista tel. 5292550
kultuurijuht  Garina 

Koduleht:

Link
Vaata Facebookis

See on kontsert, millest olen unistanud juba palju aastaid – kontsert paigas keset loodust, kuhu ei kostu ühegi maantee müra. Nagu sõbrad ütlevad – väga minu nägu kontsert. Ja olen sellele laulurännakule kutsunud kaasa oma lemmiklauljad, kellest on saanud aastatega ka minu head sõbrad. See on suur kingitus mulle endale ja samamoodi teile, kes võtate vaevaks see seiklus kaasa teha. Markoga üritame laulda nii nagu tegime seda juba 30 aastat tagasi ja teistel – Liisil, Maril ja Jaanil palun laulda neid kõige paremaid laule, minu lemmiklaule, nii et kõik tuleb väga kena. Eks laulame ka kõik koos midagi ja mõmisen natuke üksi ka ning ootan teie soovilaule. Arvestage siis, et õhtu tuleb päris pikk ja võtke midagi istumise alla ja natuke pikniku värki ka. 

Ootan teid, sõbrad!
Jaan Tätte

Armastatud Jaan Tätte 60. juubeli kontserdid suveõhtutes saavad olema erilisel kujul – vaid kahel õhtul ning ühes ja samas paigas – Jaani ühes seni salajases lemmikpaigas. Kõlama saavad Jaani enda lood ja laulud ning tema lemmiklauljate omad.

Üle pikkade aastate on vaid selleks üheks peoks taas koos laval Marko Matvere ja Jaan Tätte oma armastatuimate lauludega. Oma kontsertidega kaunistavad Jaani juubelit ka Liisi Koikson, Mari Jürjens ja Jaan Pehk. Ja muidugi tulevad esitamisele ka kooslaulud! On, mida oodata.

Kontsert on kahes osas. Kohapeal on avatud kodused kohvikud ja baar. Kaasa võtta istumis- või pikutamisalus õdusa suveõhtu veetmiseks (kohapeal saadaval ka toolid). Kontserdipaik on Pangodi järve lähistel Päikeseraja talu veesilmade ääres.

Laval Jaan TätteMarko Matvere, Liisi Koikson, Mari Jürjens, Jaan Pehk. Saatemuusikud Marti Tärn (klahvpillid, bass), Andre Maaker (kitarrid).

Kohtade arv kontsertidel on väga piiratud!