MuusikaTeater

Algusaeg:

L, 18.09.2021 15:00

Lõpuaeg:

L, 18.09.2021 01:00

Asukoht:

Teater Vanemuine

Korraldaja:

MTÜ Aruküla Kultuuriselts

Pilet:

Piletid hinnaga 42€ ja 35€. Kohad on 1 kuni 7 rida. Äärmised kohad maksavad 35€. Sõit 15€. Kokku 57€ või 50€. Vabanes 2 kohta.

Tasuda 18. augustiks k.a. Info tel.: 5292550

Härma Buss väljub Aruküla rahvamaja eest kell 14.30, Raasikult kell 14.45 ja Pikaverest kell 15.00.

Koduleht:

Link
Vaata Facebookis

NB. Härma Buss väljub nii: Suur kollane buss võtab peale kell 14.40 Pikaverest ja Rätla teeäärest ja sõidab Arukülla. Aruküla rahvamaja eest kell 15.00. Väike Buss sõidab Raasikule Tehasesse ja võtab sealt inimesed peale kell 14.40. Ja siis sõidab Arukülla. Aruküla rahvamaja eest kell 15.00.

HELILOOJA ALAN MENKEN
LAULUSÕNAD GLENN SLATER
LIBRETO CHERI STEINKELLNER & BILL STEINKELLNER
TÄIENDAVAD MATERJALID DOUGLAS CARTER BEANE

LAVASTAJA SAMUEL HARJANNE (SOOME)
KUNSTNIK KARMO MENDE
MUUSIKAJUHT JA DIRIGENT TAAVI KULL
DIRIGENT ELE SONN
KONTSERTMEISTRID ELE SONN, KATRIN NUUME
KOORMEISTER ELE SONN
KOREOGRAAF GUNILLA OLSSON (ROOTSI)
VALGUSKUJUNDAJA MÄRT SELL (RAKVERE TEATER)

Nunnad hoos

Hoogne gospelmuusika, tempokad sündmused ja südamlik lugu inimlikkusest!

Touchstone Picturesi ja stsenarist Joseph Howardi muusikalise komöödia „Sister Act” ainetel

„Nunnad hoos“ on suurepärane muusikaline komöödia! Menkeni sädelevad meloodiad täidavad energiaga teatriõhtuid ja -publikut – kirikuskäimine pole iial olnud nii lõbus! Võib vist öelda küll, et „Nunnad hoos“  lööb „pühapäevahommikuse palaviku“ lakke!
Selle muusikali lavastamine on minu jaoks ühe unistuse täitumine ning mulle teeb rõõmu, et saan seda teha Eestis ja Vanemuises. Hindan ja armastan väga samanimelist mängufilmi Whoopi Goldbergiga peaosas ja olen üsna kindel, et meie versioon tuleb vähemalt sama lustakas ja energiast pakatav tänu suurepärasele meeskonnale. Mul on väga hea meel, et minu lavastatud muusikal „Hüljatud“ sai sooja vastuvõtu ja nüüd on mul au, vastutus ning suur tahtmine panna end proovile muusikalise komöödiaga – ootan väga esietendust!
Samuel Harjanne, lavastaja

1992. aasta hittfilm on aluseks maailma suurimate teatrite lavad vallutanud muusikalile, mille kelmikad rütmid on loonud kaheksakordne Oscari-võitja helilooja Alan Menken. See heatujumuusikal nomineeriti viiele Tony auhinnale, sealhulgas parima muusikali tiitlile.

„Nunnad hoos“ paelub publikut värvikate karakterite ja südamliku looga, mis paljastab nunnade range pealisrüü all oleva inimlikkuse ja soojuse. Peategelasteks on pealtnäha vaoshoitud ja oma elu jumala teenimisele pühendanud nunnad, kes on aastatega kloostris kaotanud oma lauluhääle. Muusikamaailmas kuulsuse poole pürgiva elunautlejast Deloris van Cartier’ kloostrisse saabudes leiavad esialgu umbusklikud nunnad läbi laulu taas enda sees pakitseva kire ja armastuse oma elutöö ning muusika vastu. Kirikulauludele veidi vunki andes tehakse tema eestvõttel pühakoda suuremaks kui Vegas ning ehitatakse heliredelid taevani

TÕLGE EESTI KEELDE AAPO ILVES JA MARIO PULVER

LAVASTAJA ASSISTENT-PRODUTSENT HELI ANNI
HELIREŽISSÖÖR TOOMAS PAIDRA
KOREOGRAAFI ASSISTENT- REPETIITOR MATTHEW JORDAN

OSADES TANJA MIHHAILOVA-SAAR, MERLE JALAKAS, RASMUS KULL, KALLE SEPP (ETA REVÜÜTEATER „STARLIGHT CABARET”), KÄRT ANTON, KARIN TAMMARU (TEATER ENDLA), MILVI LUIK, SILVER LAAS, NORMAN SALUMÄE, GERMÁN GHOLAMI, SIMO BREEDE, EGON LAANESOO, ALO KURVITS, RISTO ORAV, OLIVER TIMMUSK, ELE MILLISTFER, LINDA KANTER, KATRIN KAPINUS, SIIRI KOODRES, EVE KIVISAAR, KAJA ILMJÄRV, LUULE VEZIKO, HELEN HANSBERG, INGE ÕUNAPUU, MERLE AUNPUU, CARINE JESSICA KOSTLA, ANDRA AUS, MATTHEW JORDAN

VANEMUISE SÜMFOONIAORKESTER JA BÄND