Teater

Algusaeg:

T, 24.08.2021 19:00

Lõpuaeg:

T, 24.08.2021 21:00

Asukoht:

Aruküla lauluväljak

Korraldaja:

MTÜ Aruküla Kultuuriselts

Pilet:

Hinnainfo
Kuni 20.04 (k.a.):
Täispilet 17 €
*Sooduspilet 15 €
Alates 21.04 (k.a.):
Täispilet 22 €
*Sooduspilet 20 €
Ürituse toimumispäeval:
Kõik piletid 22 €
Soodustusi ei ole

Sooduspilet kehtib pensionäridele (ainult vanaduspensionäridele!) ja lastele vanuses 7-14 soodustust tõendava dokumendi alusel. Soodustust tõendav dokument  on vajalik kohapeal.

Lapsed alla 7.a tasuta, juhul kui istuvad süles.

Etenduse kestus koos vaheajaga 2 tundi.

Gertrud Larsson „Metsas ei kuule su karjumist keegi“

Anita, Monika ja Ellen on ammused lapsepõlvesõbrannad, nüüdseks kõik juba üle kuuekümne. Nad kohtuvad igal aastal, et minna paariks päevaks metsa matkama, soovides uuesti läbi elada kauneid mälestusi ning meenutada ühiselt veedetud aega. Kuid ilus unistus mõnusast ja lõdvestavast nädalavahetusest kesk loodust puruneb kiiremini, kui keegi oleks seda ette osanud kujutada ning muutub painavaks õudusunenäoks.

Milliseid tingimusi me sõprusele seame? Miks me suhtleme endiselt inimestega, kes meile enam ei meeldi? Kas tõde on alati parim valik? Need südamesõbrannad räägivad küll aususest, aga tegelikult varjavad üksteise eest vägagi palju ja valetavad nii, et maa must.

See alguses naljaks ja kohati absurdi kalduv tragikomöödia võtab arenedes üha põnevamaid tuure, tekitab veidi isegi õudu, nagu pime mets ikka ja kulmineerub lausa kriminaalsete sündmustega.

Lavastaja: Eero Spriit

Mängivad: Helgi Sallo, Katrin Karisma, Anne Veesaar