Teater

Algusaeg:

T, 15.09.2020 19:00

Lõpuaeg:

T, 15.09.2020 20:20

Asukoht:

Aruküla rahvamaja

Korraldaja:

MTÜ Aruküla Kultuuriselts

Pilet:

Hinnainfo: Kehtivad kõik ostetud piletid.
Täispilet 17€
Soodushind kehtib: õpilane/ tudeng/ pensionär. 15€
Soodustuse saajatel palume kaasa võtta soodustust tõendav dokument (nõutav kohapeal).
Kestus 1h 20min
„Vanuse viiskümmend varjundit“
Vastupandamatu monokomöödia ealistest iseäralisustest
Kui vana sa oled? 30? 40? 50? 60? On sel tähtsust?
Me vananeme, kas tahame seda või mitte. Kas oleme vanemaks saades targemad? Mis juhtub meie vestlusteemadega? Kuidas mõjutavad aastad meie maitset, juuste värvi ja kaalu?
Vananemisega kaasnevaid iseärasusi lahkab armastatud näitleja ja lavastaja Andres Dvinjaninov, kes on lavalaudu vallutanud ja publikut hullutanud pea nelikümmend aastat. Nüüd, oma kuuekümne viienda, vabandust, 56. eluaasta lävel räägib ta eelarvamustevabalt ja teravmeelselt unustamisest, tervisest, abielust, plastilisest kirurgiast, pidutsemisest, treeninghüsteeriast, söömisharjumustest ja paljust muust.
Lavastus põhineb rootsi kirjaniku ja arsti Rickard Fuchsi menukil „Sa ei näe nii vana välja!“ („Du ser inte så gammal ut!“). Fuchsi raamatuid on Rootsis müüdud üle 2 miljoni ja teda on avaldatud kaheksateistkümnes riigis.
Igaühe elus jõuab varem või hiljem kätte see hetk, kui ilmub esimene hall juuksekarv. See võib tunduda tragöödiana, või siis hoopis inimliku komöödiana, kui hoolimata alatasa kadunud prillidest õnnestub mitte kaotada huumorimeelt. Tere tulemast ebapopulaarteaduslikku uuringuprogrammi, silmiavavasse ja raputavalt naljakasse komöödiasse saamaks teada, kas su „parim enne“ on möödas!
PS! Uskuge, esimese halli juuksekarva leidmine ei ole tingimata maailma lõpp!
Esietendus 30. novembril 2019 Karlova Teatris (Tähe 66, Tartu)