HARJUMAA LASTE LAULUVÕISTLUS “HARJUMAA LAULULAPS 2022”

HARJUMAA LASTE LAULUVÕISTLUS “HARJUMAA LAULULAPS 2022”  ARUKÜLA RAHVAMAJAS:

AJAKAVA 6.MAIL

KELL 09.00 – 09.50 MIKROFONIPROOV 10- 12 AASTASED (34)

KELL 10.00- 10.10 TERVITUS JA LAULUVÕISTLUSE AVAMINE

KELL 10.10- 12.30 LAULAVAD 10- 12 AASTASED

KELL 12.30- 13.10 MIKROFONIPROOV 13- 15 AASTASED (26)

KELL 13.10- 13.30 AUTASUTAMINE 10- 12 AASTASED

KELL 13.30- 15.45 LAULAVAD 13- 15 AASTASED 

KELL 15.45- 16.30 MIKROFONIPROOV 16- 18- 19 AASTASED (29)

KELL 16.30- 17.00 AUTASUTAMINE 13- 15 AASTASED

KELL 17.00- 19.10 LAULAVAD 16- 18- 19 AASTASED

KELL 19.10- 20.00 TEEB ŽÜRII OTSUSEID 

KELL 20.00- 20.30 AUTASUSTAMINE  16- 18- 19 AASTASED 

AJAKAVA 7. MAIL

KELL 09.00- 09.50 MIKROFONIPROOV 3-4 AASTASED (18) 

KELL 10.00- 10.10 TERVITUS JA LAULUVÕISTLUSE AVAMINE 

KELL 10.10- 11.OO LAULAVAD 3- 4 AASTASED 

KELL 11.00- 11.40 MIKROFONIPROOV 5- 6 AASTASED (27)

KELL 11.40- 12.00 AUTASUSTAMINE 3- 4 AASTASED

KELL 12.00- 13.20 LAULAVAD 5- 6 AASTASED 

KELL 13.20- 14.10 MIKROFONIPROOV 7- 9 AASTASED (34

KELL 14.10 – 14.30 AUTASUTAMINE 5- 6 AASTASED

KELL 14.30- 16.45 LAULAVAD 7- 9 AASTASED

KELL 16.45- 17.30 TEEB ŽÜRII OTSUSEID

KELL 17.30- 18.00 AUTASUTAMINE 7- 9 AASTASED

 LAULUVÕISTLUSE LÕPETAMINE

ŽÜRII: TOOMAS VOLL, SIRJE PÕLLU, HELDIN RAIDMAA 06.05.; JANNE FRIDOLIN 07.05.

PÄEVAJUHID:

ANNELI RAUDLAM 06.05.

AIRA JÕÕTS 07.05.

SEKUNDILUGEJAD JA VABATAHTLIKUD: MAIKI KUDINOVA JA

HELI: HENRY KARI JA DIGIKUJUNDAJA OÜ

VALGUS: STRIKKEN OÜ

TELLIB JA RAHASTAB: HARJUMAA OMAVALITSUSTE LIIT

KORRALDAJA: MTÜ ARUKÜLA KULTUURISELTS GARINA TOOMINGAS

TOETAB: RAASIKU VV

TERVITADES JA PEATSE KOHTUMISENI ARUKÜLA RAHVAMAJAS

AVATUD PUHVET. ARVELDAMINE AINULT SULARAHAS.

INFO TEL.: 5292550

 

 

HARJUMAA KOOLITEATRITE FESTIVAL 2022

HARJUMAA KOOLITEATRITE FESTIVAL 2022 ARUKÜLARAHVAMAJAS

ŽÜRII LIIKMED: ELINA REINOLD, ALLAN KRESS, TIINA MÄLBERG

HELI JA VALGUS: DIGIKUJUNDAJA OÜ JA HENRY KARI

PÄEVAJUHT: 

19. APRILLIL ALGKLASSIDE TEATRITRUPID

KELL 10.00 TERVITUS, FESTIVALI AVAMINE,  ŽÜRII TUTVUSTUS

KELL 10.05- 10.20 VIIMSI LASTE  „WILHELMIINE“ 1.- 3. KLASS

INDREK KOFF „KUHU LAPSED SAID?“. LAVASTAJA MAARIKAKOKS

KELL 11.00- 11.15 VIIMSI KOOL „EKSPERIMENT“

IVAN KRÕLOVI VALMIDE PÕHJAL „MUUTUMISED“. LAVASTAJAKÜLLI TÄHT

KELL 11.50- 12.10 KOLGA KOOL  1.KLASSI NÄITERING

KAIDI ALMET „AABITSALUGU“. LAVASTAJA KAIDI ALMET

KELL 12.45- 13.05 LOKSA GÜMNAASIUM 4.KLASSITEATRITRUPP

VLADISLAV KORŽETS „KOLL KALLI“. LAVASTAJA TUULI RAND

KELL 14.00 ALGKLASSI TRUPPIDE AUTASUSTAMINE

 

20. APRILLIL GÜMNAASIUMIDE NÄITETRUPID

KELL 10.00 TERVITUS, ŽÜRII TUTVUSTUS

KELL 10.05- 10.35 JÜRI GÜMNAASIUMI KOOLITEATER „VABAVALIK“

OMALOOMING VIIVI LUIGE TEKSTIDELE „ÄRA“. LAVASTAJAINGRID MIKK

KELL 11.00- 11.40 VIIMSI GÜMNAASIUMI/ COLLEGIUMERUDITIONICE HUVIKOOOL, GÜMNAASIUMI NÄITETRUPP

LAVASTAJA JA TRUPI ÜHISTÖÖ „LAVASTUS KÕIGILE NEILE,KELLELE ON KUNAGI ÖELDUD, ET NAD EI OSKA JOONISTADA“. LAVASTAJA KÜLLI TÄHT

KELL 12.00- 12.30 JÜRI GÜMNAASIUMI KOOLITEATER „VABAVALIK“

OMALOOMING „ÕPPETUNNID“. LAVASTAJA INGRID MIKK

KELL 13.15 GÜMNAASIUMI NÄITETRUPPIDE AUTASUSTAMINE

 

21. APRILLIL PÕHIKOOLIDE NÄITETRUPID

KELL 10.00 TERVITUS, ŽÜRII TUTVUSTUS 

KELL 10.05- 10.35 JÜRI GÜMNAASIUMI KOOLITEATER „VABAVALIK“ ’

PÕHIKOOLI NÄITETRUPP

MAIA PUNAKU AINETEL „KÕNELUSED“.  LAVASTAJA INGRID MIKK

KELL 11.00- 11.25 KUUSALU KESKKOOLI PÕHIKOOLI NÄITETRUPP

KOLLEKTIIVNE LOOMING EESTI LUULETAJATE LOOMINGUTKASUTADES (A. REINLA, K. EHIN, H. RUNNEL, K. M. SINIKJÄRV, I. TRULL, R.MERIVOO)

„MINU INIMESED“. LAVASTAJA SAIMA KALLIONSIVU

KELL 12.00- 12.30 ARUKÜLA VABA WALDORFKOOLI 8. KLASS

KAARI SILLAMA KATKEND MUUSIKALIST  „JANE EYRE“

LAVASTAJAD PIIA MARIE LEESME JA TIINA TINN 

KELL 12.45- 13.10 KOSTIVERE LASTE TEATER PÕHIKOOLINÄITETRUPP

HALLIKI PIHLAP VENDADE GRIMMIDE MUINASJUTU AINETEL  „LUMEEIT“

LAVASTAJA KERSTI LAANEJÕE

KELL 14.00 AUTASUSTAMINE JA FESTIVALILÕPETAMINE.

“Harjumaa isade ja emade lauluvõistlus 2021”

Harjumaa isade ja emade lauluvõistlus on esmakordne suursündmus.

Igast omavalitsusest osaleb lauluvõistlusel üks laulev  ema ja üks laulev isa.

Lauljaid hindab 3- liikmeline žürii. Toomas Voll, Ita- Riina Pedanik, Kerli Sild.  Lauljaid saadab Janno Trumbi poolt kokku pandud parimatest pillimeestest bänd:

Joel Remmel – klaver
Kalle Pilli – kitarr
Janno Trump – bass
Hans Kurvits – trummid
Helitehnik on Otto- Karl Vendt.

Valgus Strikken OÜ ja Taisto Raamat.

Millise omavalitsuse lauljad võidavad tiitli? Tulge pöialt hoidma.

Valitakse 2021 parimad lauljad, publikulemmikud.

Rahastab HOL  Toetab Raasiku VV  Korraldab MTÜ AKS    Avatud puhvet.

LAULUVÕISTLUS ALGAB KELL 19.00

VÕISTLUSTULLE ASTUVAD VALDADE LAULJAD VALDADE TÄHESTIKULISES JÄRJESTUSES.

ANIJA VALD
1. MERIKE PIKKEL
R. RANNAP / P. ILUS VANA VAKSAL
2. AIN TROLLA
KOLLEKTIIVAUTOR VLÜ „KULI LUGU“
HARKU VALD
1. MAIU TAMM
B. GRAHAM/ R. LOVLAND/ TÕLKEAUTOR M. TAMM „YOU RAISE ME UP“
JÕELÄHTME VALD
1. ANNELI RAUDLAM
M. RAUD „KUS KULGEB KUU“
2. ARDO LASS
G. CAPURRO/E. DI CAPUA, A. MAZZUCCHI „NEAPOLITAN SONG“/ „O SOLE MIO“ FILMIST
KEILA LINN
1. KADRI LEPING
J. HAWKINS „I PUT A SPELL ON YOU“
2. AARE LEPIKSAAR
H. KARMO „JULGE LAUL“
KIILI VALD
1. KERTU NURMETALO
S. SCHWARTZ/ A. MENKEN/ TÕLKEAUTOR S. KULLUS „TUULEVÄRVID“
KOSE VALD
1. KRISTIINA TÕRUKE
S. WONDER „AS“
KUUSALU VALD
1. KAISA KAISEL
H. RUNNEL; U. NAISSOO “KUI TAHAD OLLA HEA“
2. RASMUS MERIVOO
„OLEN HAIGE JA LAULAN KODUS“
LOKSA LINN
1. LAURI METUS
K. MACCOLL/ P. RAMBOW; TÕLKEAUTOR I. LINNA „SEE ON MEES“
LÄÄNE- HARJU VALD
1. TRIIN ÕUNAMAA
T. ÕUNAMAA „SIND OOTAN“
MAARDU LINN
1. YULIA KREKHKHOVA
L. FABIAN „MAMA“ (MY MOTHER)
2. PYOTR ZOTOWICH
D. TUHMANOV/ L. FADEEV “CHISTYE PRUDY”
RAASIKU VALD
1. ANNA-LIISA MIILITS
R. VALGRE „SEE, KEDA ARMASTASIN, KUULUB TEISELE“
2. VAHUR PARVE
R. RANNAP/ P. ILUS VANA VAKSAL
RAE VALD
1.KÄTLIN VÄRTON
A. L. WEBBER „MEMORY“
2. MARGUS VAIN
O. ARDER/ A. VALKONEN „PÕHJANAEL“
SAKU VALD
1. KARIN MARKS
E. PRESLEY „I CAN `T HELP FALLING IN LOVE“
2. PEETER SOOSAAR
A. ILVES/ P. NEITSOV „MIS KURADI KOHAS MA ELAN“
SAUE VALD
1. RISTO KIILBERG
R. VALGRE „ SU SILMIST NÄEN MA IGAL ÖÖSEL UND“
TALLINN
1. SILVIA ILVES
F. ANDRE/ W. SCHWAND „DREAM A LITTLE DREAM OF ME“
VIIMSI VALD
1. MARKO LAVING
A. VEZIKO „SEE MAA“

VÕISTLUSTULLE ASTUVAD LAULVAD EMAD.

KELL 20.15- 20.40 VAHEAEG. PUBLIKU LEMMIKU VALIMINE. 

TERVITUSED LÜÜ- TÜRRI MEESTELT JA TÄHESÄRA NAISTELT. 

KELL 20.40 ASTUVAD VÕISTLUSTULLE LAULVAD ISAD. 

KELL 21.40- 22.00 VAHEAEG. PUBLIKU LEMMIKU VALIMINE. 

KELL 22.00 KUULUTAB ŽÜRII VÄLJA  KULDSE MIKROFONI VÕITJAD JA PUBLIKU LEMMIKUD.

VÕIDULAULUD TULEVAD KORDAMISELE. 

AVATUD PUHVET.

KOHAPEAL VÕIMALIK TEHA KELL 17.30- 19.30 KOROONATESTI. TEENUST PAKUB ELDRED OÜ. OSALEJATELE JA PEALTVAATAJATELE ON TESTI TEGEMINE TASUTA. RAHASTAB HOL. 

Proovide ajakava 25.09.21.

Proovide ajad on kell 10.00- kuni 15.00 ja siis kell 16.00 kuni 18.30.

Lõunapaus osalejatele ja bändi poistele oleks kell 15.00- 16.00. Ja kui vaja siis veel proovimiseks ja ka tagasiside jaoks kell 15.45- 16.00

RAASIKU VALD kell 10.00- 10.30
1. ANNA- LIISA MIILITS
2. VAHUR PARVE

RAE VALD kell 10.30- 11.00

1.  MARGUS VAIN

ANIJA VALD kell 11.00- 11.30
1. MERIKE PIKKEL
2. AIN TROLLA

JÕELÄHTME VALD kell 11.30- 12.00
1. ANNELI RAUDLAM
2. ARDO LASS

SAKU VALD kell 12.00- 12.30
1. KARIN MARKS
2. PEETER SOOSAAR

KIILI VALD kell 12.30- 12.45
1. KERTU NURMETALO

HARKU VALD kell 12.45- 13.00
1. MAIU TAMM
Varuaeg  kell 13.00- 13.15

LÄÄNE- HARJU VALD kell 13.15- 13.30
1. TRIIN ÕUNAMAA

VIIMSI VALD kell 13.30- 13.45
1. MARKO LAVING

SAUE VALD kell 13.45- 14.00
1. RISTO KIILBERG

KUUSALU VALD kell 14.00- 14.30
1. KAISA KAISEL

KEILA LINN kell 14.30-15.00
1. AARE LEPIKSAAR
2. KADRI LEPING

Lõunapaus kell 15.00- 16.00
1 tund aega, kes ja kellele vaja lisaaega.
LOKSA LINN kell 17.00
1. LAURI METUS

TALLINN kell 17.15
1. SILVIA ILVES

MAARDU LINN kell 17.30- 17.00
1. YULIA KREKHKHOVA
2. PJOTR ZOTOWICH

KELL 18.00 KRISTIINA TÕRUKE

KELL 18.15 RASMUS MERIVOO FONO

KELL 18.30 KÄTLIN VÄRTON FONO

Ja siin sama 1 tund lisaaega.

Saateansambel:

Joel Remmel- klahvpillid

Kalle Pilli- kitarr

Janno Trump- bass

Hans Kurvits- trummid