GONGIRÄNNAK

RAASIKU RAHVAMAJA ERNESAKSA SAALIS
19.05.2023 kell 19-21
GONGIRÄNNAK
Vilmar Schiff
Vilmar ütleb, seansile tasub tulla, kui on soov ja tahtmine kohtuda iseendaga. Kuigi kindlasti tasub tulla ka lihtsalt uudishimust või kauneid helisid nautima nagu kontserdile – gongide ja kausside harmoniseeriv ja tasakaalustav mõju seisnebki peamiselt selles, et nende tekitatud ülemhelid aitavad inimesel lõdvestuda ja stressist vabaneda. Heliteraapia on abiks ka erinevate terviseprobleemide puhul nagu valud, väsimus, unetus, peavalud jpm.
RIIETU MUGAVALT
KAASA MATT, PLEED
osaluspanus 5.-
Kohtade arv on piiratud, vajalik eelnev registreerumine angela.allik@raasiku.ee

Töötuba “Hingamisrännak”

Meie argipäevad mööduvad kiirustades ja märkamatult. Mured ja kohustused ei lase lõõgastuda. Kas sa tead, et sinu käsutuses on võimas tööriist, mida teadlikult kasutades saad sa vähendada stressi ja väsimust, leevendada kehalisi pingeid, saada teadlikumaks oma alateadvusesse kogunenud valulikest mälestustest ning rahustada oma närvisüsteemi.

Tule hingamisrännakule, kus tunniajase teadliku hingamise seansi ajal on sul võimalik kogeda, milline mõju on sügaval ühendatud hingamisel sinu kehale ja meeleseisundile.

Võta kaasa midagi pehmet, millel saaksid mugavalt tund aega pikali olla. Kui soovid, siis ka pleed, mida endale peale võtta. Riietu mugavalt. Sind toetab hoolikalt valitud muusika. Kingi need 2,5 tundi endale!

Hingamisrännakut viib läbi Margit Raias, kes on läbinud Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia ning Body Awareness Instituudi BBTRS biodünaamilise hingamisteraapia ja trauma vabastamise süsteemi väljaõppe. Juhendab grupihingamisi ning individuaalseid hingamisseansse.

KULTUURIAMPSUKAS

Koostöös Raaasiku Rahvahariduse Seltsiga

Avatud teeaedade päeval Raasiku Rahvamaja õuepaviljonis KULTUURIAMPSUKAS

Lauluviise keerutab Erich Krieger

Maitseelamus Pehme jäätise poolt

Kontsert tasuta

 

“Maailma usunditest tänapäeval”

Raasiku Rahvamaja kaminasaalis folkloori- ja pärimusaineline teeõhtu. Külla tuleb Tartu Kirjandusmuuseumi folklorist Mare Kõiva.

Sissepääs covid-tõendiga

Sündmust toetavad MTÜ Raasiku Rahvahariduse Selts ja MTÜ Tuulekell

Eakate esmaabikoolitus

MTÜ Perekeskus Männikäbi ja
MTÜ Raasiku Rahvahariduse Selts korraldavad

Esmaspäeval  24.augustil koostöös
EESTI PUNASE RISTIGA
Raasiku Rahvamajas
EAKATE ESMAABIKOOLITUS

Koolitus toimub ajavahemikul 10-16 ning on pensionäridele TASUTA!
Võta kaasa midagi maitsvat, et katta ühine snäkilaud

Vajalik eelnev registreerimine raasikurm@raasiku.ee
või telefonil 55662119 (Helle)

Koolitust viiakse ellu LEADER meetme toel ühisprojekti „Raasiku valla perede ja laste koolitused ja infopäevad = kogukonna valmisolek ohuolukordadeks“ raames