JÜRIÖÖJOOKS

Peale 2 aastast pausi tuleb see taas – JÜRIÖÖJOOKS. Kavas on kolmes vanuseastmes teatejooksud- lasteaed+algklassid, vanem põhikooli vanuseaste ning täiskasvanud. Iga vanusegrupi esikolmik saab kaela medalid. Põleva tõrvikuga jooksevad vaid täiskasvanute meeskonnad. Jooksude vahele ootame esinema showtantsijaid ning lõpunumbriks tuleshowd. Vajalik eelnev registreerimine huvijuht@raasikukool.edu.ee

 

Vabariigi sünnipäev Raasikul

Vabariigi sünnipäeva tähistamine 24.veebruaril Raasikul

kell 11.30 tänupalve ja küünalde süütamine vabadusvõitlejate ausamba juures Harju-Jaani kiriku aias
kell 12.00 rahvamajas tervitused ja sõnavõtud, esinevad Birgit Sarrap ja Mihkel Mattisen
Tasuta!

Sõbrapäeva minidisco

Peomix lastepidude korraldaja kutsub 0-10 aastaseid lapsi sõbrapäeva koos tähistama. Pidulisi tantsitab DJ Erik. Kohal on mullishow, vesitätoveeringud, zumba, batuut, maiustusi müüvad minifirmade liikmed. Eelregistreerimisega on pilet 7 eurot. Kohapeal 8 eurot.

Raasiku valla vanemaealiste jõulupidu. Esineb ansambel “Curly Strings”

Oodatud on kõik Raasiku valla vanemaealised.

Jõululaud, jõuluvana, jõululuuletused.

Härma Buss väljub Pikaverest kell 13.15. Raasikult Konsumi eest kell 13.30

Aruküla, Järsi, Kurgla, Kalesi, Igavere, Peningi, Mallavere, Pikavere tulijad teatavad

tel.: 5292550 Garina

Raasiku ja Tõhelgi tulijad teatavad tel.: 55662119 Helle

Rahastab Raasiku VV. Korraldab MTÜ AKS

Olete väga oodatud.

EAKATE ESMAABI KOOLITUS

MTÜ Perekeskus Männikäbi ja MTÜ Raasiku Rahvahariduse Selts korraldavad koostöös EESTI PUNASE RISTIGA  eakatele esmaabi koolituse, mis kestab ca 6 tundi. See koolitus on pensionäridele tasuta. Soovitav on kaasa võtta midagi maitsvat, et katta ühine snäkilaud. Vajalik on eelnev registreerimine raasikurm@raasiku.ee või telefonil 55662119 Helle

Koolitust viiakse ellu LEADER meetme toel ühisprojekti ” Raasiku valla perede ja laste koolitused ja infopäevad = kogukonna valmisolek ohuolukordadeks” raames.

Kultuuriklubi “KIRI ja ANDUS” IV koosviibimine ” MÄNG”

Kultuuriklubi ” KIRI ja ANDUS” kutsub juba neljandat korda kokku kultuurihuvilisi noori ja vanu. Seekord on peateemaks “MÄNG” Rohkem infot mob.  58503820 Andreas Eerikult.

Sündmus on tasuta!

Eesti Vabariigi aastapäeva pidulik aktus – kontsert

Eesti Vabariigi aastapäeva pidulikule aktus – kontserdile on kutsutud esinema Peeter Kaljumäe ja Artur Raidmets. Sõna võtavad Raasiku vallavanem Andre Sepp ja volikogu esimees Tiina Rühka. Enne aktus – kontserti toimub kell 11 Harju -Jaani kirikus vabariigi aastapäeva palvus ja lillede ning pärgade asetamine vabadusvõitlejate ausambale kirikuaias.

II korruse Ernesaksa saalis on avatud Aivi Hiibuse tekstiilinäitus “Teekond”.

Sündmus on tasuta!

Pidu ” Valge roti rock”

Laudadega kohvikõhtu. Töötab baar! Diskorid on Erik Tammsoo ja Sander Tiitso. Sissepääs 18+. On alanud laudade broneerimine. GSM 55662119  (Helle)

näitus “TEEKOND”

Käsitöönäitus

Kultuuriklubi KIRI ja ANDUS II koosviibimine

12.jaanuar kl.18 rahvamaja kaminasaalis KULTUURIKLUBI KIRI ja ANDUS II koosviibimine. Peateemaks „REVOLUTSIOON“ Info tel.58503820 (Andreas Eerik) Tasuta!