Suvelugemine 2023 “Tähed joondu, valvel!”

Raasiku valla raamatukogudes algas taas traditsiooniline suvelugemise programm lastele.📖🤩🥳 Seoses liikumisaastaga rivistame sel aastal tähed ühte viirgu 😉🤸‍♀️🏋️‍♀️
👉Tule raamatukokku ja küsi endale suvelugemise pass.

Suvelugemine 2023 “Tähed joondu, valvel!”

Raasiku valla raamatukogudes algas taas traditsiooniline suvelugemise programm lastele.📖🤩🥳 Seoses liikumisaastaga rivistame sel aastal tähed ühte viirgu 😉🤸‍♀️🏋️‍♀️
👉Tule raamatukokku ja küsi endale suvelugemise pass.

ÕPIHUVI PÄEVALAAGER

Kevadisel koolivaheajal ootavad Raasiku valla noortekeskused noori osalema koolivaheaja õpihuvi päevalaagris. Kolmepäevase laagri jooksul külastame Elamusgolfi ja bowlingut, osaleme Politseimuuseumi töötubades, mängime lauamänge ja veedame koos lõbusalt aega.

 

 

NOORTE TALVELAAGER

RaKu talv 2022 on noorte külma aja laager. Kavandatav noortelaager pakub võimalusi nii aktiivseteks vaba aja tegevusteks talviselt kaunis looduses kui ka lahedateks ühistegevusteks siseruumides. Tulemas on matkamine, sportlikud mängud, seltskonnamängud, suusatamine, kelgutamine, bingo, saunaõhtu jne. Viibime palju õues!

Majutamine ning toitlustamine Kõrvemaa matka- ja suusakeskuses. Laagripaika viib ja toob buss. Väljumine Raasiku noortekeskuse eest 4.jaanuaril kell 12.00, tagasisõit 6.jaanuaril kell 15.00

Laagri korraldamist toetab Raasiku vald.

 

 

 

Raasiku noortekeskuse SUVI

Juulis ja augustis on Raasiku valla noortekeskustel käed-jalad töid-tegemisi täis!

13-29.märts ei toimu Raasiku vallas avalikke üritusi

Avalikud üritused jäävad ära või lükkuvad edasi.

Sõbrapäeva kohtumine Peningi raamatukogus

Aruküla noortekeskus ja Raasiku valla noortevolikogu sõidavad Peningile, et raamatukogus veeta põnevad paar tundi meisterdades, maiustades ja mängides 🙂

Aruküla noored lähevad nr.135 bussiga.

Aruküla Põhikooli üleskutse kogukonnale – toetame Toidupanka!

Jõulud on heategevuse aeg!
Ka meie saame koos HEAD teha ja seda väga lihtsalt.

2.detsembrist – 16. detsembrini on Aruküla Põhikooli 1. korruse fuajees punased Toidupanga kogumiskastid. 

Ühiselt aidata on lihtne ja hea –  ole sinagi koos meiega üks heategija!

Ilusat advendiaja algust ja jõuluaja ootust!

Jõuluaktsioon: Kogume kooke üksikutele eakatele

Jõulud on rõõmu ja imede aeg! Kõik kohad on siginat-saginat täis ning ees on ootamas uhked jõulusöömingud, mõnusad perekondlikud kokkusaamised, kingitused kuuse all ja ehk tuleb lumi isegi maha:)

Samal ajal aga on meie hulgas palju vanemaid inimesi, kellel pole lähedasi või on nood liialt kaugel, et jõuluks külla tulla, kes teinekord on täitsa üksi ning ei pääse kodust liikumagi.

Saame kõik anda väikse panuse, et tuua killuke rõõmu nende ellu!
Kuidas? Viime Raasiku valla koduhooldus teenusel olevatele eakatele maitsvaid küpsetisi ja kutsume teid selleks endale appi kooke/küpsiseid/torte/komme valmistama. Teeme seda juba kolmandat aastat!

Eelmisel aastal, kui kogusime kooke esimest korda, siis komplekteerisime toodud küpsetistest 39 karpi meelehead!

Koogikarpide komplekteerimist alustame 19. detsembri hilisel pärastlõunal vallavalitsuse sotsiaalosakonnas. Veel samal õhtul ja järgmisel päeval viivad sotsiaaltöötajad need meie valla koduhooldusteenusel olevatele eakatele.

Karbi sisse sobib kodus ise tehtud küpsetis (nii soolane kui magus), mis püsib hästi koos ja on kergesti lõigatav (koogi ja tordi puhul). Hästi sobivad ka piparkoogid, keeksid, trühvlid vms, kauem maitsvana püsivad küpsetised.

Kui soovid panustada, siis kooke saab tuua vallavalitsuse sotsiaalosakonda 18.12 (kolmapäev) kell 8-17 vahemikus ja 19.12 (neljapäev) ennelõunasel ajal. Koogid kogub kokku Karin Möllits (tel. 555 67 128).

Karbid on meil olemas, sisu karpidesse komplekteerime heade inimeste tehtud küpsetistest ise. Iga karbi juurde lisame ka jõulukaardi ilusate soovidega.

Ja kui küsimusi on, siis küsi ka julgesti (Juta 53328508 või Karin tel.555 67 128).

Testsündmus

Testtestasdasd