Aruküla jaanituli Aruküla lauluväljakul

22. JUUNIL 2022.A. KELL 19.00 ARUKÜLA LAULUVÄLJAKUL JAANIPÄEVA AJAKAVA: 

KELL 19.00- 19.30 KOGUNEMINE JA JAANIPÄEVA TUTVUSTMNE

JAANIJUHT ADO KIRSI.

KELL 19.30- 20.00 LAVAL LASTE POOLTUND SPIDERMANNIGA

KELL 20.00- 21.00 LASTETUND SPIDERMANNIGA LAULULAVA KÕRVAL MÄNGUD, VÕISTLUSED, TRIKID

KELL 20.00- 20.45 ANSAMBEL „AUDRU JÕELAEVANDUSE PUNT“

KELL 20.45- 21.15 MUSTLASTANTSIJAD „ZALINA“, JAANIJUHT ADO KIRSI, MUSTLASTANTSIJAD „ZALINA“, VALLAVANEM RAUL SIEMI JAANITERVITUS, JAANID JA JAANIKAD, JAANILÕKKE SÜÜTAMINE

KELL 21.15- 22.00 ANSAMBEL „UNTSAKAD“

KELL 22.00- 22.20 ESINEVAD RAHVATANTSIJAD „MARIKE“ JA „LAPULISED“

KELL 22.20- 23.05 AUDRU JÕELAEVANDUSE PUNT

KELL 23.05- 23.30 JAANIJUHT ADO. JAANIMÄNGUD

KELL 23.30- 00.15 ANSAMBEL „UNTSAKAD“

KELL 00.15- 01.00 AUDRU JÕELAEVANDUSE PUNT

KELL 01.00- 01.15 JAANIJUHT ADO. VIIMASED JAANIMÄNGUD

KELL 01.15- 02.00 ANSAMBEL „UNTSAKAD“ JA PEO LÕPP

TEGEVUSED ÕHTU JOOKSUL: BATUUDID, HOBUSED, NÄO- JA HENNA MAALINGUD, ÕNNELOOS.  

TOITLUSTUS „LEVIRANDO“,  FUNFOOD OÜ

TURVAB EVENTSECURITY TURVATEENISTUS OÜ

HEAD JAANIÕHTUT!

Jaan Tätte kontsert “Rändaja”.

JAAN TÄTTE – Rändaja
Jaan Tätte nimi toob meie kujutusse üksiku seikleja Vilsandi saarelt, kes vestab oma laule kitarri saatel. Erakliku multitalendi töödest ja tegemistest, mõtetest, laulutekstide sünnist, ümbermaailma reisist jne kuuleme tema kontsertreisil “Rändaja”.

Alen Veziko Trio suvekontsert “Kõik muu ei loe”

Alen Veziko Trio läheb ka sellel suvel kontsert-ringreisile.
Suvekontsert “Kõik muu ei loe” jõuab üheteistkümnesse erinevasse Eesti paika. Kontserdil saab kuulda 2022. aastal ilmunud uusloomingut. Esitusele tulevad kontsertsarja nimilugu “Kõik muu ei loe”, “Oma maale, omade hulka” ja juuli alguses ilmuv, koostöös Marek Sadamaga kirjutatud laul “Ärata mind üles, kui maailm läbi saab”. Loomulikult kõlab kontserdil ka paremik senisest loomingust.

Sooduspiletid müügil kuni jaanipäevani www.alen.ee/piletipood

Näeme kontserdil!

Alen Veziko

Jaan Tätte kontsert “Rändaja”.

JAAN TÄTTE – Rändaja

Jaan Tätte nimi toob meie kujutusse üksiku seikleja Vilsandi saarelt, kes vestab oma laule kitarri saatel. Erakliku multitalendi töödest ja tegemistest, mõtetest, laulutekstide sünnist, ümbermaailma reisist jne kuuleme tema kontsertreisil “Rändaja”.

Kontsert toimub Aruküla lauluväljakul. Vihmase ilma korral Aruküla rahvamajas.

Ostetud piletid ostetaks tagasi kuni 20. maini. Kontsert läheb müüki ilma istekohtadeta.

Raasiku valla tantsu-, laulu-, muusika- ja laadapäev “Kogukond möllab”

Rongkäik kell 15.30 Aruküla rahvamaja eest mööda Harju tänavat lauluväljakule. Rongkäigu ees on sammu pidamas Keila Linna ja Tabasalu Muusikakooli rivitrummarid.
Esinevad: Põhja- Eesti Pimedate Ühingu Puhkpilliorkester, suured ja väikesed rahvatantsijad, lauljad, showtantsijad ja võimlejad.

Päevajuht Andra Allik.

Heliteenus

 

Komöödiateatri etendus ”NUTA või NAERA!”

Teleintervjuuks valmistuv saatejuht Brigitte Susanne Hunt on enam kui veendunud, et kõik laabub nagu tavaliselt – saabubki saatekülaline ja ettevalmistatud küsimused leiavad vastuse. Seekord otsustab aga külaline Henrik Normann korraldada oma juubeliaasta raames sensatsioonilise etenduse televisiooni otse-eetris. Ta on pähe võtnud, et mind ei huvitagi, mida Hunt küsib, ma tean täpselt, mida ma vastan ja mida vastu pärin. Normann astub stuudiosse suure kohvriga, mis peidab endas enneolematuid üllatusi – asi väljub kontrolli alt!

Vana Baskini Teatri etendus Gertrud Larsson “Metsas ei kuule su karjumist keegi”

Gertrud Larsson „Metsas ei kuule su karjumist keegi“

Anita, Monika ja Ellen on ammused lapsepõlvesõbrannad, nüüdseks kõik juba üle kuuekümne. Nad kohtuvad igal aastal, et minna paariks päevaks metsa matkama, soovides uuesti läbi elada kauneid mälestusi ning meenutada ühiselt veedetud aega. Kuid ilus unistus mõnusast ja lõdvestavast nädalavahetusest kesk loodust puruneb kiiremini, kui keegi oleks seda ette osanud kujutada ning muutub painavaks õudusunenäoks.

Milliseid tingimusi me sõprusele seame? Miks me suhtleme endiselt inimestega, kes meile enam ei meeldi? Kas tõde on alati parim valik? Need südamesõbrannad räägivad küll aususest, aga tegelikult varjavad üksteise eest vägagi palju ja valetavad nii, et maa must.

See alguses naljaks ja kohati absurdi kalduv tragikomöödia võtab arenedes üha põnevamaid tuure, tekitab veidi isegi õudu, nagu pime mets ikka ja kulmineerub lausa kriminaalsete sündmustega.

Lavastaja: Eero Spriit

Mängivad: Helgi Sallo, Katrin Karisma, Anne Veesaar

Tartu Kontsertkorraldus “Unustamatu Mister X – Georg Ots”

Unustamatu Mister X – Georg Ots
Laval Katrin Karisma, Hanna-Liina Võsa, Reigo Tamm, Lauri Liiv ja Johan Randvere
GEORG OTSA tähendust ei saa kuidagi alahinnata. Tema puhul on tegemist ühe suurima legendiga meie rahva kultuuri- ja muusikaloos. Miljonite lemmik ning palavalt armastatud ooperi, -opereti -ja estraadilaulja, kes oli suur,  tundlik kunstnik ja geniaalselt laulev näitleja. Ühtaegu nii soe ja oma, teisalt  jälle salapärane ning sama tabamatu nagu ka tema üks kuulsamaid filmirolle – Mister X.
Isegi nüüd, 46 aastat pärast lahkumist pole tema täht tuhmunud, vaid elab edasi sadades lauludes ja aariates, kümnetel helikandjatel. Oma meenutusi Georg Otsast räägib kontserdil “Unustamatu Mister X” samavõrd palavalt armastatud lavalegend, näitleja ja tuntud operetitäht Katrin Karisma. Tema mälestused põimuvad erakordseks tervikuks Georgi kuulsamate aariate ja lauludega, mis kõlavad meie noorema põlvkonna säravate, näitlevate lauljate Hanna-Liina VõsaLauri Liivi ning Rahvusooperi Estonia solisti Reigo Tamme esituses. Klaveril saadab neid alati karismaatiline Johan Randvere.
“Unustamatu Mister X” on õhtu, kus läbi meenutuste ja surematute laulude taaselustub korraks möödunud sajandi suurkuju, kelle kohta sõnad nagu “asendamatu”, “kordumatu” ja “erakordne” ei mõju liialdustena. Sest kirjeldada sõnadega nii suurt talenti polegi tegelikult võimalik.

Komöödiateatri etendus “Pimekohting”. Osades Marika Koroleva ja Henrik Normann 2 näitlejat ja 12 rolli.

MAARIKA KOROLEV & Henrik Normann: PIMEKOHTING

Iial ei tea, kas kokkulepitud kohas ja kokkulepitud ajal ootab sind
🎈tütar või ema,
🎈unistuste prints,
🎈eksabikaasa või
🎈sent surmale võlgu miljonär
Visake telefonid käest ja sulgege Facebook, sest tänapäeva suurim väljakutse on humoorikas „Pimekohting“!
Kaks näitlejat – Marika Korolev ja Henrik Normann – vahetavad käigupealt kostüüme ja parukaid ning astuvad üles kaheteistkümnes erinevas rollis.
Jäta eelarvamused ja tule Pimekohtingule!

Valentin Krasnogorov „Armastus mälukaotuseni“

Valentin Krasnogorov „Armastus mälukaotuseni“
Lavastaja: Eero Spriit
Kunstnik: Jaak Vaus
Osades: Tõnu Kilgas, Madis Milling, Kaili Närep, Mairi Tikerpalu, Riho Rosberg.
Hoolimata romantilisest pealkirjast, „Armastus mälukaotuseni“, on tegemist ühe tõeliselt hullumeelse komöödiaga, sest tegevus toimubki psühhiaatri kabinetis.
Mälukaotuse käes vaevlev mees tuleb abi saamiseks arsti juurde. Arst püüab välja selgitada haiguse sümptomeid ja põhjuseid, kuid tulutult – patsiendi vastused on nii vasturääkivad, et temalt on võimatu mingit selgust saada. Õnneks on võimalik välja kutsuda patsiendi naine, kes vastab kõigile küsimustele selgelt ja enesekindlalt. Kuid tema selgitustest järeldub, et ka arst ise kannatab mälukaotuse käes. Olukord muutub veelgi segasemaks, kui äkki saabub teine naine ja kuulutab, et ka tema on haige mehe naine. Arst on viidud peaaegu hullumiseni, kui ilmub veel üks salapärane mees, kes väidab, et hoopis tema on… Kes siis?
Lugu pakub mõtteainet erinevatel teemadel. Iga vaataja leiab sealt midagi endale. Mõni näeb näidendit sellest, kuidas korralikud ja sümpaatsed inimesed võivad hõlpsalt libiseda pettuste ja mahhinatsioonide libedale teele. Teine arvab, et  kujutatud on naiste omakasupüüdmatust ja seda, kui oluline on leida armastust ja mõistmist igas vanuses, isegi eakamatel. Kolmandad naudivad vaimukat lugu sellest, kui ilusasti ja hingestatult oskavad inimesed ikka valetada.
„Armastus mälukaotuseni“ on hasartne mõistatuste-komöödia, dünaamiline ja naljakas lugu, mis areneb kiiresti ja elavalt. Lõpuks selgub ka saladus, kes ja mis eesmärgil korraldas selle avantüüri, mis peaks kedagi päästma… Aga millest? Ja kas päästab?